23 Ağustos 2011 Salı

zaman akarken...

Bilgi çağı son hızıyla ilerlerken, bu çağın modernleri bizler her geçen gün içimize dönüyoruz.
Bilgi son hızla yayılmaya devam ederken,  her gün daha kolay elde eden bizler, kendi fikirlerimizi ifade etmekten ve paylaşmaktan, sorgulamaktan bir o kadar hızla uzaklaşıyoruz... ekranların karşısında kime ait olduğuna bile bakmadan başkalarının düşüncelerini paylaşıveriyoruz ya da paylaşılanları beğeniyoruz...
Oysa hepimiz ne kadar farklıyız birbirimizden ve ne farklı bakıyoruz hayata pencerelerimizden...
o kadar güzel ki insan... tek tek... farklı... özel... rengarenk...
söz söylemekten korkmadan, bir örnek değil, birey olarak özgürce devam edebilmek için bir şeyler düşündüm...2 yorum:

 1. İçerik-Başlık : Sivil Toplum Kuruluşlarına Destek

  Assos Diamond, Türkiye'nin dört bir yanındaki sivil toplum kuruluşlarına destekçilerinin aracılığıyla Facebook üzerinden ulaşıp, onlara destek veriyor.

  İlk zamanlarda sadece kullanıcıların arkadaşlarıyla iletişimde kalmak, hoş vakit geçirmek amacıyla kullandığı Facebook, artık bazı büyük firmalar için en çok tercih edilen iletişim kanalı olarak gösteriliyor.

  Bu bilince sahip bir marka olarak Assos'ta dev projelerini Facebook üzerinden geliştiriyor. Facebook aracılığıyla 2. sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Assos, sosyal duyarlılığı yüksek bir marka olarak başarılı projelere imzasını atmaya devam ediyor.

  Assos "Gönülden Bağlıyım" projesi ile Türkiye'nin dört bir yanındaki 1000'e yakın sivil toplum kuruluşuna, takipçilerinin desteğiyle ulaşmayı amaçlıyor. www.facebook.com/assosonline
  adresinden yürütülen kampanyada, takipçilerin destek vermek istediği STK'yı belirleyip destek ver butonuna tıklamaları yeterli. Desteklenen STK'lardan minumum 3000 desteğe ulaşan ilk 30 STK'nın bilgisayar, yazıcı gibi ofis malzemeleri Assos tarafından karşılanıyor.

  Assos milyonlarca kullanıcıya ulaşıp, hem onları yeniliklerden haberdar etme hem eğlendirme hem de kendilerinin de destekleriyle topluma yararlı çalışmalar yapmak gibi bir çok faaliyeti Facebook aracılığıyla başarıyla yürütebilen bir marka olarak, bu yönde sürdürülebilir çalışmalarına hız kesmeden devam etmeyi hedefliyor.

  Sizde kuruluşlara destek veriniz .

  Mert

  YanıtlaSil
 2. Merhaba çok güzel içerik çok faydalı ve güzel. Makalenizi beğendim. Sitenizin insanlara faydalı olduğunu düşünüyorum. Web sitenizin beklenen ilgiyi göreceği kanısındayım.

  İyi çalışmalar.

  Web Tasarım Firma Sitesi site satın al siteler mobilya

  YanıtlaSil